Tuz odası

Tuz odası

 

Tuz odası

 

Tuz odası hakkında

 

Tuz odası sağlıklı bir yaşam için çok önemli olmasına rağmen kullanımı hiç de yaygın olmayan bir uygulama. Çeşitli yaşam merkezlerinde bu hizmet sunulmakta ama yinede oldukça ilgi gören ve faydalı bir şifa kaynağı. Tuz odası düzenli kullanımda insanların yaşam kalitesini arttıran astım , nefes darlığı gibi solunum yolu rahatsızlıklarının iyileşmesinde önemli katkıları olan bir uygulama.

Tuz odası yapımı

Tuz odası yapımı konusunda yurt içi ve yurt dışı imalatı imkanına sahip olan şirketimiz arzu ettiğiniz her metrekare ve yükseklikteki alana tuz odası yapımı konusunda hizmet verebilmektedir. Emin olabilirsiniz evinizde biz tuz odasına sahip olduğunuz zaman uyku saatleriniz ve uyandıktan sonra güne nasıl başladığınız konusunda olumlu gelişmeler hayatınıza bir kalite katacaktır ve eviniz mutlu bir yuva olmaktan öte bir vasıf kazanarak bir sağlıklı yaşam merkezi haline gelecektir. Şifalı, sağlık etkilerinin oldukça yüksek olduğunu ve bazı hastalıklarda iyileşme sürecine katkısı olduğunu belirtmek istiyoruz ve sağlık etkileri bu kadar yüksek olmasına rağmen bir çok görünüm şekilleri ile tuz odası sahibi olmak isteyen kişileri tatmin edebiliyor. Örneğin tuz odasını oldukça dekoratif bir oda gibi yapabiliyoruz veya isteğe bağlı olarak orijinal görünümünü baz alıp tuz mağarası şeklinde de olabiliyor veya sauna ve buhar odası gibi bir kabin şeklinde de gerçekleştirebiliyoruz.

Tuz odası fiyatları

Tuz odası fiyatları oldukça uygun ve ödeme seçenekleri de mevcut. hangi ölçülerde ve hangi alana tuz odası uygulaması yapılacaksa o alana ait görselleri, metrekare bilgilerini ve imalat süreci yöneticimizin bazı sorularını yanıtladığınız takdirde sizlere teklif yönlendirebiliriz.

Türkiye de en kaliteli tuz odası uygulamasını en ekonomik maliyetlerle gerçekleştirdiğimizi belirterek asıl önemli olanın satış sonrasında yaşamanız muhtemele olan teknik sorunların minimuma indirgenmesi ve oluşan sorunlar karşısında sizin yalnız başınıza kalmanız konusunda güven veren bir teknik desteğinizin olmasıdır. Bugün bulunduğumuz noktada ticari kullanım için olsun, ev tipi ürünler olsun hepsi için garanti süremiz vardır ve garanti süresinin haricinde de hiç bir şekilde sizi yalnız bırakmıyoruz.

Tuz odası | Tuz odası yapımı | Tuz odası yapımı fiyatları

Tuz odası denildiği zaman ilk olarak sağlık yaşam aklımıza geliyor ancak şifa kaynağı denilebilecek bir tedavi edici özelliği de vardır. Astım, kronik bronşit, gribal enfeksiyonlar, soğuk algınlıkları, sinüzit, alerjik rinit gibi üst solunum yolu rahatsızlıkları ile sedef, egzama gibi deri rahatsızlıklarının tedavisinde, tedavi sürecinin hızlanmasında kullanılması doktor tavsiyesidir.

Tuz odası | Tuz odası yapımı

Ne üzücü ki kültürümüzde bulunmasına rağmen insanlarımız rahatlamak için az sayıda olan tuz mağaralarına bin bir zahmetle anca gitmişlerdir. Sayısı az ve maliyetleri çok fazlaydı oysa ki ülkemiz özelikle Çankırı ilimiz tuz cennetiyken hem de. Aslında kime sorsanız “tuz işte” der geçer ama kolay gibi görünen tuz odası yapımı aslında hiçte kolay değil. Derinlemesine ve teknik olarak değerlendirildiğinde tuz odası yapımı oda içerisindeki nemi sabitlemek tek tutun farmakolojik tuzu aeresol halinde ortama püskürtmeye kadar hesap gerektiren ve teknik bir süreç gerekir.

 

Yorum yaz

Değerli yorumunuz için teşekkürler... Yorumlarınızı çok önemsiyoruz.