Sauna Sobası

Sauna Sobası

 

Sauna Sobası

 

Sauna sobası ve Sauna sobası fiyatları

 

Sauna sobası doğru tercih edilmesi gereken, saunanın en stratejik ürünüdür. İster ev, iş yeri, ister otel veya spor merkezi olarak düşünün. her nereye sauna yapımı gerçekleştirirseniz oraya sauna sobası ile ısıtmanız gerekiyor. Yalıtımı güzel yapmak ve ısıyı muhafaza etmek kadar önemli olan şey saunanın metrekaresine göre sauna sobası almaktır. Hangi odaya nasıl soba tedarik edilmesi gerektiği ve yine hangi odaya kaç tane sauna sobası gerektiği muamma değildir. Teknik olarak bu gereksinim hesaplanabilir.

Sauna sobası denildiği zaman normal sobalar aklınıza gelmemeli çünkü taş ve elektrik ile elde edilen ısının bir kalorifer peteğinin vereceği ısıdan farklı olduğunu belirtmek isteriz. Sauna sobası kesinlikle doğru tercih edilmesi gereken önemli bir sauna gereksinimidir. 3.6 kw ile 27 kw arasında değişen güçteki sauna sobalarını sauna odasına göre kullanıyoruz. Kesinlikle doğru metrekareye doğru sauna sobası çok önemlidir.

Sauna sobası için kw cinsinden yakıt tüketiminin den bahsederken bu tüketimin ölçülerine göre de değişkenlik gösterdiğini belirtmek isteriz. Tüm sauna sobaları kumandalıdır ve dış yüzeyleri paslanmaya karşı dayanıklı bir yapıda üretilir. Nem ve ısının etkisi ile yıpranmaması için özel işlemler sonrasında hazır hale gelmiş olur ve oldukça kaliteli bir yapıya sahip olan sauna sobasının kumandası haricinde üzerinde de kontrol düğmeleri bulunmaktadır.

Sauna sobası üretilirken tüm güvenlik handikaplarını yok edecek güvenlik önlemleri de alınmıştır. Aşırı ısınma ihtimaline karşı termostatlı bir koruma olmasına rağmen firmamızın ürününde ikinci bir termostat daha bulunmaktadır. Allah korusun olumsuz bir durum olduğunda birinci termostat fazla ısıyı algıladığı derecede tepki vermezse eğer sadece 2 derece sonra ikinci termostat devreye girer ve devreyi durdurarak kullanıcıyı uyarır.Firmamızın kullandığı sauna sobasının kullanımı oldukça kolay ve aynı zamanda yerini değiştirmek istediğiniz takdirde montajı oldukça basit ve duvar tipi olarak ta kullanılabiliyor. Ev hanımlarımızın temizlik esnasındaki en büyük derdi ağır eşyalarının ve hareketsiz eşyaların altının silinmesinin mümkün olmamasıdır bu ürünümüzde böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

 

Bize Ulaşın

 

Sauna sobası hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sauna Sobası Fiyatları

Sauna sobası için marka, model, kw cinsinden fiyatlar değişkenlik gösterir ancak ortalama fiyatları belirtmek sizler için fikir oluşturacağı için 1300 lira ile 7000 lira arasında diyebiliriz.

Odunlu Sauna Sobası

Helo Sauna Sobası

Fintech Sauna Sobası

Sauna Sobası Taşı

Narvi Sauna Sobası

Arlino Sauna Sobası

Yorum yaz

Değerli yorumunuz için teşekkürler... Yorumlarınızı çok önemsiyoruz.