Macera Duşu

Macera Duşu

Macera Duşu

Macera Duşu Hakkında

Macera duşu yani kimi deyimle yağmur yapıcı, kimi deyimle de “Rain Maker” olarak isimlendiriliyor. Firmamız yurt içinde sauna imalatı yaptığı kadar yurt dışında da sauna ve diğer tüm sıcak terapi uygulamaları için imalat ve geniş kapsamlı projeler geliştirdiği için tüm tabirlerle karşılaşıyor. Macera duşu sizlere anlatmak için tüm imalatçı ve satıcı firmalardan daha farklı bir üslup kullanmak istiyoruz çünkü bu ürünü tedarik eden ve etmeyen müşterilerin memnuniyetini ve sauna imalatından bir süre sonra tekrar ziyaretimize gelip “macera duşu modellerini şuanda ekleyebilir miyiz” diye soranları oldukça sık görüyoruz.

Macera Duşu Nedir.

Macera duşu nedir ve neden önemlidir.

Macera duşu denildiği zaman adından anlaşıldığı gibi standart duş başlıklarında ayrılan bir ürün ancak bu ayrım kullanım özelliklerinin artmasının yanı sıra birde modernizm yüklenmiş ve görselliği ile bir sanatsal obje olma özelliği kazanıyor. Duş başlığını ele aldığımızda su püskürtür, sabit kullanım ile elle kullanım özelliği vardır. En genişi bile 10-15 cm çağında olur ve görsel açıdan fiyat ile doğru orantılıdır. Şimdi macera duşu ele aldığımızda özel olarak tasarlanması, püskürttüğü suya çeşitli kareografiler eklenmesi, hangi sıcak terapi uygulamasında kullanıldığı ve kaç metrekareye yoğun su püskürtmesi gerekiyorsa ona göre çapının belirlenmesi ile bakıldığında görsel bir şölen yaratması hedeflenerek hazırlanmış bir üründür. Yani macera duşu bir sauna veya sıcak terapi ürünü için görseli tamamlayıcı, saunada sağlık arayan birisinin konforunu ve algısal olarak lüks bir görünüm ile psikolojisini rahatlatması için kullanılan aynı zamanda kalitesi ile doğru orantılı olarak serinlemeyi ve durulamayı çok daha kolay bir şekilde tamamlayacağınız üründür.

 

 

Macera duşu özel bir duş başlığı olmanın yanı sıra sıcak terapi uygulamasını çok daha verimli hale getirmek için daha farklı vasıflar ile modernize edilerek cilt ve zihin tazeleyici çeşitli aromalara sahip parfümler, ruhunuza dokunarak sizi iyi hissettirecek ve zengin bir görünüm yaratacak çeşitli renklerde oluşan sistematik ışık oyunları, genelde spa ve sıcak terapi merkezlerinin çoğunda uygulanan gök gürültüsü, yağmur veya doğa efektlerinden oluşan çeşitli sesler, asya dan sauna kültürüne dahil olmuş olan bazı spreyler sayesinde terapi esnasında size kendinizi çok farklı hissettirecek bir atmosferde hazırlar.

Macera Duşun En çok Tercih Edildiği Yerler

Macera duşu bu şekilde tüm duyularınızı hareket geçirerek mutluluk ve farklılık yaratmayı amaçlar. Bu tür uygulamaları ev tipi saunayı tercih etmiş olan kullanıcılardan ziyade otel, spa merkezleri ve diğer tüm sıcak terapi merkezleri tercih etse de artık günümüzde sauna imalatı yaptıran herkes en azından değerlendirmeye başladı.

Macera Duşları

Macera Duşları

Macera duşu çeşitleri hakkında

Macera duşu her sauna tipi ve mekan için farklılıklar göstermekte ve kullanıcılar çok özel seçenekler ile bu ürünü talep etmektedir. Çok fazla varyasyonda ve çok fazla su püskürtme seçenekleri ile macera duşu sahibi olunabilir. Piyasada başlıca çeşitlerinden en çok bilinenlerini başlıklar halinde sıralamak istiyoruz. Tropikal fırtına duşu bizim şirketimiz bünyesinde en çok tercih edilen diyebiliriz. Okyanus duşu yani shower ocean diye tabir edilen çeşidi genellikle yurt dışında en çok tercih edilendir. Kutup yağmuru duşu günümüzde Türkiye de hizmet veren spa merkezlerinde en çok kullanılanlar ve ev tipi sauna ve sıcak terapi uygulamalarında (buhar odası, tuz odası) tercih edilmeyen bir üründür. Serin aroma duşu vardır ve bu ürün ülkemizde son 1-2 yıldır tercih edilmeye bilinirlik kazanmaya başladı. Tropik aroma duşu ve bunlara benzer diğer farklı isimler ve görseller altında tercih edilebilirliği olan ancak yaygın olmayan duş seçenekleridir.

Anlaşıldığı gibi sıcak terapi uygulamaları için basit bir duş başlığı da kullanılabilinir ayrıca macera duşu çeşitlerinden biriside alınabilinir. Algısal boyutta ve konfor , görsel, modernizm açısından farklılıkları vardır ancak her halukar da bu saunanın vazgeçilmez bir parçası değildir. Bizler imalatçı firma olarak bu ürünü bulundurmakla ve detaylı olarak anlatmakla mükellef olduğumuzun farkında olarak sizlere detaylı bilgileri veriyoruz.

 

Macera Duşu
Macera Duşu

 

Macera duş | Macera duşu | Macera duşları | Sauna macera duşu | Sauna imalatı

Macera Duşu Kullanımı

Macera duşu sizlere anlatırken bir yandan da duşun sıcak terapilerdeki önemine değinmek gereklidir. Çünkü saunanın veya buhar odası uygulamalarının cilt ve kan dolaşımına etkisi sadece kuru veya sıvı oluşumlu buhardan değildir. Vücudunuzun kar, buz, havuz ve duş ile maruz kalacağı şok etkisindendir. Yani sıcak terapi ile terapi sonrasında duşun bir bütünlüğü vardır. Macera duş normal duş başlıkları ve çeşitli su püskürtme yöntemleri ile sizlerin sauna deneyimine konfor, modernlik veya görsel şölenin yanı sıra birde fayda sağlamaktadır. Sıcak terapi sonrasında vücudunuzu rahatlatmak, serinletmek için normal duş başlığı kullanmak ile macera duşu kullanmak arasındaki fark sıcak terapiden elde edeceğiniz salık açısından önemlidir.

Macera duşu bazı müşterilerimiz çok güzel diyor ancak maliyeti yüzünden tercih etmeyebiliyorlar. Bu husus için daha özel, çeşitli boyut ve özelliklerde ürün bulundurmaya özen gösteriyoruz. Biz imalatçı bir firma olarak bu ürünün herkesin tedarik etmesini ve sıcak terapi salonlarının daha vasıflı olmasını istiyoruz. Geçmişte çalışma yaptığımız hizmet verdiğimiz bir müşterimiz “sihirli kutu gibi ama biraz pahalı” demişti. Bir müşterimizde “sanki hipnotize ediyor gibi gözümü alamıyorum” demişti. İşte biz bu durumun tam oalrak algısal bir konu ve kullanıcının beden ve zihin sağlığı açısından daha fazla fayda gördüğünü sizlere anlatmak için bir örnek olduğunu düşünüyoruz. Bizim firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır ve bu hizmet verme arzusu ile shovroom larımızda oldukça fazla ürünü siz değerli müşterilerimiz için teşhir ediyoruz bunun yanı sıra geçmişte imalat gerçekleştirerek hizmet verdiğimiz müşterilerimizin de izinleri ile sizlere görsel olarak çeşitler sunarak değerlendirme safhasında az çeşit ile yanlış bir karar vermenizi engellemiş oluyoruz. Memnuniyetiniz bizim için çok değerli bunun bilincinde olarak bizi tercih etmeniz için iletişim numaralarımızdan ve yorumlardan bizlere ulaşmanızı bekliyoruz.

Macera duş | Macera duşu | Macera duşları | Sauna macera duşu | Sauna imalatı

 

Macera Duşu

 

Yorum yaz

Değerli yorumunuz için teşekkürler... Yorumlarınızı çok önemsiyoruz.