Hakkımızda

 

Hakkımızda

İstanbul Sauna, 10 yıldan fazla sektör ve imalat deneyimi ile sauna imalatı, havuz imalatı, buhar odası imalatı, Türk hamamı, kar çeşmesi, (kar odası) tuz odası, macera duş vb bir çok imalat hizmetini en ekonomik ve en tasarımsal şekilde gerçekleştirmekte ve Ortadoğu başta olmak üzere bir çok Avrupa ülkesine ihracatını gerçekleştirmektedir.

İstanbul sauna, tüm sauna ekipmanı ve aksesuarlarının yanı sıra havuz ekipmanlarını da tedarik etmektedir. Bir çok müşterisine yıllık bakım ve servis konusunda hizmet vererek yurt içi ve yurt dışı geniş müşteri ağına sahiptir. Tüm ürün ve hizmetlerini tecrübeli ve alanında profesyonel ekibiyle gerçekleştirmekte ve standartların üzerinde ve tasarım yönü güçlü görsel şölen yaratan özel projeler üreterek otel ve hamamlardan spor salonları ve turistik işletmelere kadar herkesin ihtiyaçlarını standartların üzerinde bir sonuç ile karşılamaktadır.

En önemli ilkesi dürüstlük ve kaliteli hizmet olan İstanbul sauna, alanında lider bir çok şirket ile iş birliği içerisinde ve satışa hazır ürünlerinin satışı için anlaşmalar yaparak geniş ürün yelpazesini sizlerle buluşturmak için bir adım atmıştır. Her ne koşulda olursa olsun satış öncesi ve satış sonrası %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti en verimli şekilde hissedeceğiniz İstanbul sauna hizmetinizdedir.