Kar Çeşmesi

Kar Çeşmesi

 

Kar çeşmesi

 

Kar çeşmesi ve Buz çeşmesi hakkında

Kar çeşmesi imalatı

 

Kar çeşmesi direkt olarak sauna, Türk hamamı, buhar odası gibi sıcak terapi çeşitlerinin ardından vücudunuzu serinletmek için kullanılması tasarlanmış bir uygulamadır. Kar çeşmesi yerine alternatif olarak kullanılan uygulamalar tabi ki var bunlardan bazıları sauna gibi sıcak terapilerin ardından havuza girmek olabilir veya soğuk duş tercih edilebiliyor ancak kar çeşmesi diğer alternatiflerden ziyade olarak daha hafif bir geçiş sağlar yani birden bire bir soğuk havuza girmek veya soğuk duş almak vücudunuza bir şok etkisi yaratıyor işte bu şok durumundan hoşlanmayan kişiler, evde ailesine daha kaliteli bir yaşam sunmak isteyenler, otellerde verdikleri hizmetin kalitesini arttırmak isteyenler, müşterilerinin gönlünü almak ve daha fazla müşteri tarafından tercih edilebilirlik seviyesini arttırmak isteyen spa ve terapi merkezleri, üyelik sayısını yukarıya çekmek isteyen bu sebeple rakiplerinden daha farklı hizmetler vermeyi hedefleyen spor merkezleri kar çeşmesi ve buz çeşmesi uygulamalarını bulundurmayı tercih ediyor.

Kar çeşmesi imalatı / kullanımını tercih eden kişi/kişilerin doğru uygulama ile vücudunda etki yaratması sağlık ve fayda derecesi olarak doğru olacaktır. Kar çeşmesi bulunan bir sıcak terapi sonrasında serinlemek için kar çeşmesinden aldığını karı bileklerinizden yukarıya doğru olmak suretiyle kollarınıza uygulamalısınız. en azın 30-40 saniye kollara müdahalenin ardından bacaklarınızın diz altından kar uygulamasına devam edebilirsiniz. Bu sayede kalp seviyenize en uzak olan kısımlara öncelikle temas ettirerek doğru bir başlangıç yapmış olacaksınız ve ardından vücudunuzun geri kalanı için yavaş yavaş ve dairesel hareketlerle kar çeşmesinden aldığını karı uygulamaya devam edebilirsiniz.

Kar çeşmesi uygulamasının cilde ve kan dolaşımının hızlanmasına oldukça fazla katkısı vardır. Özellikle 2 aylık dönem içerisinden haftada 2 gün 10 ar dakikalık bir sıcak terapi ardından kar çeşmesi uygulaması yapılırsa yani sert olan buz parçalarını sauna çıkışında terli olan vücudunuzun daha önce belirttiğimiz bölgelere sürüldüğünde bir uyuşma hissi verecektir. Bu duygu olumsuz gibi dursa da aslında tam olarak cildinizin gözeneklerinin açılması, nefes alması için doğru bir histir. Bu işlem cildinizi canlandıracaktır. Kan dolaşımınızı kesinlikle hızlandıracaktır ve ek olarak sert kış aylarında ve olası hastalıklarınızı atlatma safhasında bağışıklık sisteminizi güçlendirmek açısından oldukça önemlidir. Kar çeşmesi uygulamasını 2 aylık dönem de kendinize güven verecek kadar eşsiz bir rahatlama getirecek ve cildinizin sıkılaşmış olduğunu herkes fark edecektir.

Kar çeşmesi için kullanım süresi detayları önemlidir. Vücudunuzu serinletme işleminin toplamı için en fazla 2 dakikalık bir sürenin sağlıklı olacağını belirtmek isteriz. Aksi taktirde kar çeşmesinin faydalarından en iyi derecede faydalanmış olmayacaksınız. Kar çeşmesinin bazı faydalarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bahsettiğimiz gibi vücudunuz sıkılaşacaktır. Bu durum için on binlerce lira harcayarak çeşitli krem ve operasyonlara gerek olmadığını ilk ay kullanımın ardından göreceğinize eminiz. Cildiniz yine ilk ay ardından canlanacaktır. Etrafınızdaki kişiler bunun kar çeşmesi marifeti olduğunu anlamayacağı kesin ancak bir kesin olan şeyde bu durum dikkatleri çekecektir. kan dolaşımınızı hızlandıracak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirecektir.

Şirketimiz kar çeşmesi imalatı konusunda sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Yurt içinden ve yurt dışında oldukça fazla sayıda üretim ve montaj gerçekleştirmiş olup, kar çeşmesi imalatı konusunda istediğin ölçü ve görselde üretim sağlayabiliriz.

Kar çeşmesi imalatı için hizmetinizdeyiz.

Yorum yaz

Değerli yorumunuz için teşekkürler... Yorumlarınızı çok önemsiyoruz.