Sauna İmalatı

Sauna İmalatı

Sauna imalatı

 

Sauna imalatı ve Sauna imalatı maliyeti

 

Sauna imalatı günümüzde sadece otellerde ve lüks yaşam alanı sunan rezidans sitelerde yaygın olduğu için uygulanabilirliği sadece burada mümkün sanılıyor, ancak istenildiğinde ev, ofis, iş yeri, spor salonu, yüzme havuzu gibi ticari ve ticari olmayan yaşam alanlarında da kullanılabilir çünkü, sauna imalatı maliyeti ve dar alanlara da sauna yapımı mümkün. Talep olduğu takdirde 80 metrekare bir eve de 40 metrekare bir iş yerine de sauna yapımı mümkündür.

Sauna imalatı tamda bu dar alana uygulanabilir olması sebebiyle özellikle ev sahipleri tarafından talep edilmeye başlandı ve son yıllarda hiç olmadığı kadar rağbet görüyor, çünkü özellikle metropol şehirlerimiz de organik yaşam ve organik beslenme na mümkün bir hal alınca sağlığını korumak, yoğun şehir hayatı ve iş temposundan sonra dinlenmek isteyen kişilerden, sağlıklı bir cilde, vücuda sahip olmak isteyen kişilere kadar ve hatta zayıflamak için emek sarf edenlerin bile vazgeçilmezi saunadır.

 

 

Sauna ortamına uygun olan ideal sıcaklıkta geçireceğiniz 10-20 dakika aralığındaki bir sürede sağlık açısından neler kazandığınızı ve o gün sonundaki yorgunluktan kurtulmuş bir vücudun nasıl kaliteli bir uyku uyuduğunu deneyim edebilseniz eğer sauna sizin için bir vazgeçilmez olurdu. Günümüzde sauna maliyeti bazı elektronik aletlerden bile daha düşük olmasına rağmen öncelik sıralamasında oldukça geride kalıyor. Aslında bu kısa yaşamımızda stratejik bir hatadır çünkü sauna sağlıktır.

Sauna vücudunuzun temizlenmesinde ve tazelenmesinde etkin rol oynamakla kalmıyor özellikle kas ve kemik rahatsızlıklarında iyileşmeyi hızlandırıyor ve en önemli etkilerinden birisi saunada geçireceğiniz ilk 10-20 dakikadan itibaren kalp ve dolaşım sisteminiz olumlu olarak etkilenecektir. İşte biz saunaimalatı.net olarak sauna imalatı yaparken (Sauna Yapımı)müşterilerimizin beklentilerinin ve ihtiyaçlarının ne olduğunu bilerek hareket ediyoruz ve kalite seviyesi olarak piyasadaki ürünlerin üstünde olan ürün çeşitliliği ile sizlere hizmet sağlıyoruz.

 

“Sauna ile sağlığınıza katkı, ev/iş yerinize değer katın…”

 

Ev veya iş yeriniz de bir sauna sahibi olmaya karar verdiğiniz andan itibaren uygun ölçüdeki stok ürünlerden tercih ettiğiniz takdirde 1 gün içerisinde sahip olabilirsiniz. Sauna satışı gerçekleştirdiğimiz ev ve iş yeri sahibi müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda sizlere şunu söyleyebiliriz ki, eğer eviniz için sauna imalatı yaptırıyorsanız kısıtlanmamış süre ile sauna kullanımı ve ücret ödeyerek kullanmak üzere bir yere geç kalma korkusunu yaşamadan saunadan faydalanmak kesinlikle tartışılmaz bir avantajdır. İş yeri sahiplerinden aldığımız geri dönüşler ise bu kadar düşük sauna maliyeti ile müşteri memnuniyetini yükseltmiş olmaktan mutluluk duyduklarıdır.

 

 

Sauna imalatı yapan bir şirket ile anlaşıp özellikle spor salonu, yüzme havuzu, çeşitli spor aktivitelerine ev sahipliği yapan mekanlarda sauna bulundurmak müşteri memnuniyetini arttırmaktan daha fazlasını katacaktır sizlere. Ticari faaliyetleriniz de diğer rakiplerinize karşı müşteriler için tercih sebebi olmanızı sağlayacaktır. Sauna iş yerinize değer katar.

 

“Size değer veriyoruz. Sauna satışından sonra teknik desteğimiz devam ediyor…”

 

Sauna imalatı için hangi firmadan destek alacağınız ise tüm bu anlatılanlar kadar önemli çünkü hayalinizdeki saunaya sahip olmak ve satın aldıktan sonraki oluşabilecek teknik sorunlar için yalnız kalmanız sorun yaratacaktır. Yurt içi ve Yurt dışı deneyimi olan firmamız sizi satış sonrasında yalnız bırakmıyor ve ihtiyaçlarınıza göre çözümler üretiyoruz. Sauna imalatı basit bir iş değildir. Hangi metrekarede bir alana nasıl bir sauna sobası kullanılmalı sorusundan bir sauna için yalıtım ne kadar önemlidir, yalıtım nasıl yapılmalıdır ve bu yapılan yalıtım 1 yıl sonra ne duruma gelir sorularına kadar bir çok satış sonrasını ilgilendiren sorunla karşılaşabilirsiniz. Verimli bir ısı elde edemeyen sauna odalarında, elde ettiği ısıyı iyi bir yalıtımla hapsedemeyen sauna odalarında sağlık bulunamayacağı gibi beraberinde sorun getirecektir. Tekrar tekrar söylemekte fayda görüyoruz. Sauna imalatı sanattır. Tercih ettiğiniz şirket çok önemlidir.

 

“Mükemmeli tercih edin…”

 

 

    Detaylı Bilgi İçin

 

Adım Adım Sauna İmalatı

Sauna imalatı | Sauna İmalatı İstanbul ve Türkiye’nin her ilinde kaliteli hizmet

Sauna imalatı ve kullanılan ahşap malzeme

 

 

Sauna imalatı denildiği zaman her kullanıcının aklına önce buhar, sıcaklık, nem , rahatlık, sağlık gelir ama bizde bu sıralama biraz daha farklıdır çünkü bunların hepsi bir neden sonuç denkleminin sonuçlarıdır. Bizim aklımıza ilk gelen sauna imalatı için kullanılacak malzemelerin en önemlisi olan ahşaplardır.Sauna İmalatı için kullanılacak ahşap kalitesi saunanın uzun ömürlülüğü ve nitelikli olmasını derinden etkileyen bir unsurdur. Ahşapların çeşidi çok fazla ancak her çeşidin de kendi içerisinden birinci veya ikinci, üçüncü kalitede olanı vardır dolayısı ile bu noktada imalatı yaptırdığınız işletmenin yönetimdeki kalite ve size verdiği değer devreye giriyor.

 

 

Biz size değer veriyoruz çünkü varlığımızın ve devamlılığımızın sizinle ve sizin referanslarınızda devam edeceğinin farkında olarak ticari faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Sadece Türkiye değil dünya’nın her yerinde yaptığımız çalışmalara yüksek bütçeli reklamlar veya çeşitli pazarlama yöntemleri ile değil mutlu ve bize güvenen müşterilerimizin referansları ile ulaşıyoruz. Bu sebeple biz her daim en kaliteli ürünü sizler için üretmeye ve sauna imalatı için en kaliteli ahşapları en kaliteli ürün tedarikçileri ile çalışmaya devam edeceğiz.

 

 

 

Sauna imalatı için bizim tercih ettiğimiz ahşap yıllarını bu sektöre adamış tecrübesi ile saygıyı hak eden ustalarımız tarafından analiz edilen ve iyi fırınlandığı, tam anlamıyla budaklarından ve reçinelerinden arındırılmış olan projelerimize uygun ahşapları tercih ederiz. Bu seçimin sonucunun sizin memnuniyetinize giden yol olduğunun farkında olarak ucuz olan malzemeyi değil kaliteli üreticiden kaliteli olan malzemeyi tedarik ederiz. Bu noktada size biraz bilgi vermemiz gerekirse sauna imalatı için kullanılabilecek 7-8 tane ahşap çeşidi vardır ancak biz bunlar proje ve alanına göre maksimum 4 çeşidini ele alırız. Diğer çeşitlerin sauna imalatı için kullanılmasını biz uygun görmüyoruz çünkü sauna bir görsel şölendir ve sanat eseridir.

 

 

Yumuşak bir yüzeye sahip olan bu sebeple yüksek sıcaklıklarda ısıyı muhafaza etme oranı yüksek olan apachi yani diğer bir adı ile ayous denilen ağaç tercih edilen ürünlerden biridir. Saunanın özellikle iç donanımlarında bunu tercih eder ve bu sayede otururken, uzanırken cildinize temas eden ahşap ürünün sağlığınıza zarar vermeyeceğinden emin oluruz. İç mekanda ve aksesuarlarda başka ahşap kullanılabiliyor tabi ki ancak kaliteden uzaklaşmış ve beli başlı sorunlarla karşılaşılması mümkün bir durum oluşabilir.

 

 

Akdenize kıyısı olan ülkelerde yetişen ve çok yüksek şiddetle olmayan tüm darbeleri emebilen dolayısı ile uzun ömürlü olan en önemlisi yapısı itibari ile sauna imalatında ihtiyacımız olan budaksız yüzeyi sayesinde akdeniz çamı da tercih edilebilirliği yüksek malzemedir. Fin ladini yine oldukça fazla tercih edilir ve Fin çamı ile de benzer bir ağaçtır. İskandinav ülkelerinde yetişir ancak tedarikçilerin temin etmesi çok zor değildir çünkü oldukça rağbet vardır. Fin ladini ve çamı aslında budaklı bir yapıya sahiptir ancak soğuk iklimlere sahip lokasyonlarda yetiştiği için en dayanıklı olan ahşap türüdür. 

 

 

Sauna imalatı için en kaliteli ahşapları tercih eder ve en tecrübeli ustalar ile sanat eserleri üretiriz. Sauna imalatı süreci için sizlere atanmış olan yöneticilerimiz ile direkt ilişki halinde olabilir ve soracağınız soruları onlara yöneltebilirsiniz.

Sauna İmalatı | Sauna Yapımı

Sauna imalatı | Toptan fiyatına perakende satış

Sauna imalatı çerçevesinde ki tüm ürünler 2 yıl garantimiz altındadır. Perakende satış fiyatlarımız sektördeki toptan fiyatlara tekabul etmektedir. Sauna ısıtıcıları, sauna taşı, sauna aksesuarları, buhar jeneratörleri ve diğer tüm ürünleri tedarik edebiliyoruz. Siparişleriniz için ücretsiz keşif imkanı sunuyoruz ve yerinde tespit edip, analiz ederek sizlere hem ücret bilgisi aktarıyoruz hem de detayları iletiyoruz.

sauna imalatı-19
Sauna imalatı | Mükemmeli tercih edenler için özel ürünler

 

56 Yorum

 1. Avatar Hamdi diyorki:

  Merhaba, 3.5 metrekare sauna imalatı yapıyor musunuz yani 3.5 metrekare sauna olur mu. Ger dönüş yaparsanız sevinirim. aradım sama bugün pazar muhtemelen ondan ulaşamadım. hayırlı işler

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, yorumunuza istinaden ilgili birim yarın saat 11:00 itibari ile tarafınıza dönüş yapacaktır. Saygılarımızla

 2. merhaba hazır stok sauna odası ölçülerinizi mail olarak rica edebilirmiyim.

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, ilgili mail tarafınıza gönderilmiştir. Ancak hazır stok ürünlerimiz sizi tatmin etmediği takdirde sauna imalatı süremiz oldukça kısadır. Daha detaylı bilgi verebilmemiz için telefon numaranızı paylaşırsanız veya bizimle iletişime geçerseniz daha sağlıklı olacaktır. Saygılarımızla https://saunaimalati.net/bize-ulasin/

 3. Avatar Ozan diyorki:

  bu resimler sanki gerçek değilmiş gibi duruyor eğer gerçekse 3. resimdeki ürün için detaylı bilgi almak istiyorum. teşekkürler

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, mail adresinize dönüş yapılmıştır. Temsili resim yoktur. Sauna imalatı konusundaki tüm fotoğraflar model olarak satışa sunduğumuz, imalatını yapabildiğimiz ürünler görsellere eklenmiştir. Saygılarımızla

 4. Avatar Murat Yılmaz diyorki:

  3. resimdeki ürün için 6.7 metrekarelik bir odaya istediğimiz de fiyat ne kadar oluyor 05412****** buradan ulaşırmısınız.

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, sesli iletişim kanalları üzerinden cevap verilmiştir. Tekrar etmek gerekirse; ürünlerin fiyat çalışmaları ücretsiz keşif sonrasında etkili metriklerin (metrekare,yükseklik,zemin durumu, tesisat durumu) analiz edilmesinin ardından belirlenmektedir. Ücretsiz keşif randevusu verdiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

 5. Avatar Whatpat diyorki:

  ürünleriniz çok güzel tebrik ederim. sauna imalatı dışında ki ürünler için çok resim göremedim. türk hamamı için arayışa girmiştim ben ama dönüş yapabilirmisiniz. 05426****** saat farketmez

 6. Avatar aysel diyorki:

  selamunaleyküm sauna imalatı hakkında tüm yazılanları hayranlıkla okudum. Bahsettiğiniz kadar hassas bir esnafsanız eğer müşteriniz bol olacaktır. Benim evimde üçgen şekilde olmak suretiyle kenar çarpımları 4.4 metrekareye tekabul eden bir alanım var. Yaşlı anam için bu alanı değerlendirip çok yüksek maliyetli lmayacak bir sauna imal ettirmek istiyorum. Eminim sauna için hazır belli metrekarelerde imalat yapmışsınızdır ama benim yerm üçgen olduğuiçin sauna imalatının yeni yapılması gerekiyor. Whatsapa da yazdım ben bu yazıları aslında ama burayada kopyalayayım dedim. Pazar olduğu için dönüş olmadı yarın bekliyorum. 4.4 metrekare sauna imalatı maliyeti ne kadr olur bu bilgiyi paylaşırsanız fikir edinmek acısından çok memnun olurum. Teknik personeliniz eğer fotoğraflar isterse onlarıdaa size gönderebilirim. Anam için bir sağlıklı adım atmak istiyorum yardımınız olursa allah razı olsun derim.

  • Avatar admin diyorki:

   Aleykümselam. Merhaba efendim. Sauna imalatı konusunda sadece yurt içi değil yurt dışında da aktif bir ticaretimiz var efendim. Tercih sebebi olabilmek ve müşteri memnuniyeti seviyesini arttırabilmek için sauna imalatında , sauna aksesuarlarında ve diğer tüm detaylarda oldukça hassas bir yaklaşımımız var. Gün içinde saat 18:00 a kadar aranacaksınız ve talep ettiğiniz takdirde ücretsiz olarak keşif gerçekleştirme talebinde bulunursanız memnuniyetle ziyaretinize geliriz. Saygılarımızla

 7. Avatar Ugur diyorki:

  Banyomda 3metre kare bir boş alanım var yeterli olurmu ?

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba,Sauna imalatı konusunda detaylı bilgi vermek üzere imalat süreç yöneticimiz sizinle iletişime geçebilir. İletişim bilgilerinizi rica ediyoruz. Saygularımızla

 8. Avatar Yunus diyorki:

  Merhaba, sauna imalatı yaptırmak istiyoruz ama belirli bir ölçümüz yok. Evimiz geniş bu konuda tvsiyelerinize ihtiyacımız var. Sauna yapımı için bir keşif ekibi gönderebilirmisiniz? Sauna maliyeti konusunda bu gelen ekip bize bilgi vrebilirmi ? Sauna imalatı süresi ne kadar oluyor? Bu soruların cevapları için bizimle letişime geçerseniz çok sevinirim.

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, sauna imalatı için ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Bu hizmetten faydalanabilmek için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla

 9. Avatar Beratiye diyorki:

  Merhaba, 2 yıl önce bahçe katı dairemiz için sauna imalatı yaptırdık ve ilk yıl oldukça memnundum daha sonr sorunlar başladı yani büyük sorunlar ve 800 lirqyd bir kere tamir ettirdik bu ard sizden yptırmadık onu belirteyim de yanlış nlaşılmasın. Şimdi yine sorunlar vr yani üretmediğiniz bir sauna için onarım işlemi yapıyormusunuz.bunu öğrenmek istiyorum cevap verirseniz çok memnun olurum. Hayırlı işler

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba efendim,soru ve sorunlarınızı danışmak için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yazılarımızın tamamında anlatmaya çalıştığımız detaylar şuanda sizin başınıza gelmiş durumda. Öncelikle üzgün olduğumuzu belirtmek istiyorum. Sauna yapımı sonrasındaki süreçte yaşadığınız sorunlardan bahsederseniz sizlere bölge bayilerimiz aracılığı ile yardımcı olmak isteriz.

 10. Avatar Talip Furkan Doğan diyorki:

  merhabalar ben 6 yıl önce sauna yaptırdım bir frmadan ama şuanda onlara ulaşamıyorum. onlarında sitesi sauna imalatı diye yazılıyordu ama şuanda yok sanırım. sorunlarım ortaya cıktı sauna sobası ve saunanın genel olarak izolasyonu ile alakalı sorunlar bunlar ve kimseden destek alamadım. Sizlere sorum şu, acaba bu durumdaki saunalar için bir tadilat işlemi uyguluyormusunuz yani sauna imalatını yapan kişi siz deilsiniz ama tamirini yapan siz olacaksınız. Bu konuda yardımcı oluyorsanız eğer nnumaramı buradan yazmıyorum mail adresinize gönderiyorum. teşekkürler https://saunaimalati.net/

  • Avatar admin diyorki:

   Merhabalar efendim, sauna imalatı ardından kısa bir süre geçmemiş bu tür aksaklıkların ortaya çıkması çokta anormal değil. Mail adrsimizde ileişim bilgilerinizi göremedim. En kısa süre de iletirseniz ilgili birime yönlendirmenizi yapabilirim. Saygılarımla

 11. Avatar Berna diyorki:

  Merhaba ben dah öncede yazmıştım sizlere, Rauf beyefendi yardımcı oldu bize sağolsun teknik bir kaç sorumvr sauna imalatı ile alakalı lütfen bana dönüş yparmısınız, mil adresim ve bilgilerin görünemzse çok sevinirim

  • Avatar admin diyorki:

   Merhabalar efendim. Sauna imalatı süreç yöneticisi Rauf bey gün içerisinde sizinle ileitşime gçecektir. Saygılarımıla

 12. Avatar Burak diyorki:

  aydın ili didim ilçesinde projelerini mail attığımız 9 villa için sauna imalatı fiyatı rica ediyoruz. info olan mail adresinize gönderimi yaptık ve ileitşime geçtik ama bugün gelmedi plan ve fiyat. saygılar

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, sauna imalatı süreç yöneticimiz Sn. Rauf bey tarafınıza dönüş yapması için bilgilendirilmiştir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 13. Avatar Burak Yılmaz diyorki:

  Sauna imalatında izolasyon için örnek malzeme görmek istyorum eğer mümkünse ve mail adresimi bıraktım standart ölçüleriniz ile alakalı bir görsel paylaşırsanız sevinirim. render varsa çok daha iyi olur. https://oiyi.net/tiktok-takipci-satin-al/

  • Avatar admin diyorki:

   Merhabalar efendim, sauna imalatında kullandığımız tüm malzemeler ile 10 ayrı sauna imalatı fotoğraflarını tarafınıza ilettim. Sauna imalatı ile alakalı başka sorularınız olursa eğer iletişim bilgilerinin arasında sauna imalatı süreç yöneticisi Rauf bey ile iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla

 14. Avatar Ozan diyorki:

  hayırlı işler sauna imalatı için korona sürecinde de ücretsiz keşifiniz varmı yani lmaması çok normal ama varsa eğer biz garajımız ile daire girşi arasında kalan br kısma sauna yaptırmak istiyoruz bunun için kimseye görüşmedik daha. siteye ilk girince görünen bir sauna resmi var orada o veya ona benzer bazı resimlr görelim ve arkadaşlarımızı davet edelim evimize. benim bıraktığım tüm bilgiler doğru https://oiyi.net/instagram-takipci-satin-al/

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, keşif öncesinde sauna imalatı yaptırmak istediğini yerin fotoğraflarını rica ediyoruz sizden. Ardından sauna imalatı süreç yöneticimiz sizine iletişime geçiyor ve detaylı bilgi veriyor. Ondan sonra randevu oluşturuyoruz ve sauna imalatı keşfi için pazartesi ve cuma günleri dışında kalan haftanın 3 günü ziyaretinize gelebiliyoruz efendim. Mail olarak bir döküman ilettim size ve pazartesi günü öğleden önce sauna imalatı süreç yöneticilerimizden birisi dönüş sağlayacak sizlere. Saygılarımızla

 15. Avatar Furkan diyorki:

  5 ay önce rauf bey ile iletişime geçmiştik sauna imalatı için, o dönem virüse yakalandım koronavirüse. erteledik herşeyi. şuanda onun bana bıraktığı sauna katoloğundan bir tane beğendik ama çok sorumuz birlikti. şuanda siz çalışıyormusunuz nedir durum bana geri dönüş yamanızı rica edyorum. aradım ulaşamadım baktım herkes buradan yazmı cevap almış bende şansımı denedim. sitedeki whatsap ikonunu tıkladığım zaman whatsapp için sauna imalatının bir şeyini indir diyor bana anlamıyorum çok ordan yazamadım kusura bakmayın. https://oiyi.net/instagram-bayan-takipci-satin-al/

  • Avatar admin diyorki:

   Geçmiş olsun efendim, allah tekrarından sakınsın. pazartesi günü öğleden önce tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Sauna imalatı ile ile alakalı bilgi ve belgeleri mail olarak ulaştırdım size. Saygılarımla

 16. Avatar Ayşe diyorki:

  Merhaba, sauna imalatı için telefonda görüşmüştük randevulaşmıştık ancak korona virüsü sebebiyle ben ilgilenemedim. Arkadaşlar gelmişler geri dönmüşler çok özür dilerim. Hafta sonuna denk geldi açmadı arkadaşlar telefonu hakkınızı helal edin demek için aradım. Korona virüsten sonra tekrar çağıracağım. Saunayı size yaptıracağım inşallah. İlgilenen herkesten allah razı olsun. https://oiyi.net/

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, estağfurullah efendim. Mail adresiniz güncelse eğer portföy’e yeni eklenen modelleride size aktardım. Sokağa çıkma kısıtlamasının olmadığı her mesai saati bize ulaşabilirsiniz. Ne zaman müsait olursanız dönüş sağlayabiilirsiniz. Saygılarımızla

 17. Avatar Harun diyorki:

  Sauna imalatı için sorularım vardı sizi aradım ancak telefon açılmadı. Buraya bıraktığım iletişim bilgileri doğru. Hafta başında mesainiz başladığında beni aramanızı rica ediyorum. 6 mt2 bir alan için sauna imalatı işlemini kaç parya gerçekleştiriyorsunuz ve hangi malzemeyi kullanıyorsunuz bu tür bilgileri bana iletebilecek donanımda birisi ararsa sevinirim. teşekkürler https://oiyi.net/

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, efendim koronavirüs sebebiyle sokağa çıkmakısıtlamasının olduğu zamanlar sauna imalatı ile alakalı çalışan operasyon ve ofis durduruluyor. Bırakmış olduğunuz iletişim bilgilerinde istinaden size tüm sauna modelleri ve aksesuar çeşitlerini yönlendirdim ve sauna imalatında kullanılan ürünler hakkında geniş bilgi veren bir pdf dosya paylaştım. Sauna imalatı süreç yöneticisi arkadaşlarımızdan birisi pazartesi günü öğledne sonra sizi arayacaklardır. Saygılarımızla

 18. Avatar Merve diyorki:

  Merhaba, sauna imalatı yaptırmak istiyoruz ama belirli bir ölçümüz yok. Evimiz geniş bu konuda tvsiyelerinize ihtiyacımız var yardımcı olurmusunuz

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, memnuniyetle sorularınızı cevaplayabiiriz efendim. Öncelikle sauna imalatı yaptığımız 100 den fazla görseli mailinize gönderdim ve bunları inceledikten sonra bizimle iletişime geçerseniz size her konuda yardımcı olabiliriz. Hiç bir sauna modelimiz sabit boy en ölçülerine sahip değildir tamamen sizin zemin ve odanıza göre sauna imalatı gerçekleştiriyoruz. Bu konuda şüpheniz olmasın. Telefon numaranızı buradan iletirseniz sizi arayabiliriz. Saygılarımızla

 19. Avatar Malik diyorki:

  Evt çok güzel bir sauna modelleri var ve oray gittiğimde istenildiği için teşekkür ederim bu yüzden 5 yıldız veriyorum sauna modelleri

 20. Avatar Abdullah yiğit diyorki:

  3.5metrekareye sauna imalatı yapılabiliyor mu ? Bende sayenize sauna hakkında daha detaylı bilgiye kavuştum bende sauna işine girmek istiyorum

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba, güzel yorumunuz için teşekkür ederiz efendim. Her ölçüde sauna imalatı yapılmaktadır. Sauna imalatı ve sauna maliyeti mt2 ve mt3 bazında değişiklik göstermektedir. Zeminden yüksekliğe her detay önemlidir. İletişim bilgilerimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz her konuda. Saygılarımızla

 21. Avatar Yusuf diyorki:

  Ürünleriniz çok güzel tebrik ederim bu kadar açıklayıcı şekilde piyasaya sunmanızı ayrıca tebrik ediyorum mükemmel ürünler.

  • Avatar admin diyorki:

   Güzel yorumunuz için teşekkr ederiz efendim. Sauna imalatı konusunda hem sauna maliyeti hem de sauna imalatı konusunda fark yaratmak için çalışmalarımıza yön veriyoruz.

 22. Avatar Didem diyorki:

  Güzel bilgiler verilmiş yazıyı beğendim faydalı içeriklerle bilgiler verilmiş emeğinize sağlık. sauna imalatının tam olarak fiyatı kaç para

  • Avatar admin diyorki:

   Merhaba efendim, güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Sauna maliyeti ve sauna imalatı için çok fazla değğişken bulunmaktadır bu sebeple sizlere net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. İletişim bilgilerinizi iletirseniz eğer yetkili sauna imalatı süreç yöneticisi arkadaşlarımız size geri dönüş yapacaktır. Ayrıca keşif ücretimiz yoktur. İstanbul, ankara, izmir keşif ücretimiz yok efendim

 23. Avatar Aytül karalı diyorki:

  Merhaba yaklaşık 3 yıl önce sauna yaptırdım size çok memnunum hassas ve bir okadar ilginizden dolayı teşekkür ederim etrafındakilere çevreme soranlara size tavsiye ?

 24. Avatar Aytül karalı diyorki:

  Merhaba yaklaşık 3 yıl önce sauna yaptırdım size çok memnunum hassas ve bir okadar ilginizden dolayı teşekkür ederim etrafındakilere çevreme soranlara size tavsiye ediyorum

 25. Avatar Elif diyorki:

  Bizim patron ofisine yaptırdı. Gayet güzel oldu. Teşekkürler. Fiyatlar da gayet uygun. Herkese tavsiye ederim

 26. Avatar Özgür başar diyorki:

  Sauna konusunda kaliteli işçilik olarak hizmet verdikleri ve malzemenin de kaliteli olduğu görünüyor sauna olarak görüntüsi de güzel

 27. Avatar Elif ince diyorki:

  Ablamlar yeni aldıkları eve yaptırdılar her gören gerçekten bayılıyor ve inanılmaz memnunlar işçilik hizmet harika çok çok güzel bende çok istiyorum inşallah bana da nasip olur

 28. Avatar ahmettavsan diyorki:

  Yukarıda Sauna İmalatı Hakkında Güzel Bilgiler Verilmiş Yazıları Okudum Ve Beğendim. Bilgiler İçin Emeğine Elinize Sağlık.

 29. Avatar İsmail diyorki:

  Sauna imalatı ilgimi çekti gerçekten güzel ir firmaya benziyor satın almak isterim.

 30. Avatar Fatma diyorki:

  Ayrıntılı sade bir içerik olmuş merak ettiğim tüm sorularıma cevap buldum şuan acil yaptırmayacağız fakat araştırmalara şimdiden başladım kesinlikle size dönüş yapacağım

 31. Avatar Haşmet diyorki:

  Merhaba, ben aslında Fin Hamamı istiyorum, saunanın yanında bir adet de Fin Hamamı yapma olanağımız mevcut mu acaba? Saygılarımla.

 32. Avatar Yusuf diyorki:

  Merhabalar sauana yaptırmak istiyordum.Sitenizi arkadaşımın önerdi sitenin içinde çok yararlı bilgiler var herkesin bakmasını tavsiye ederim ben çok memnun kaldım

Yorum yaz

Değerli yorumunuz için teşekkürler... Yorumlarınızı çok önemsiyoruz.