Sauna İmalatı Çeşitleri

Sauna İmalatı Çeşitleri

Sauna İmalatı

Sauna İmalatı Çeşitleri

Sauna imalatı sipariş verenin hayal gücüne, zevkine ve konfor elde edeceğini düşüncesi ile bağlı olarak her tür ve ebatta imal edilebilir. Çeşitli saunalar zaten işlevselliği ve konforu bir nevi sentezlemiş hatta bölgesel bazı figürleri de içerisinde bulunduracak şekilde imal edilmiştir. Bulunduğu bölgenin ve yansıtmak istediği kareografinin dokusunu ortaya çıkaran saunalar her zaman daha maliyetli ve imalatı daha zor olanlar olmuştur. Bizim şirketimiz tamda burada devreye giriyor ve zor denilen tüm sauna modellerini tek çatı altından imal etmekle kalmıyor bu sauna imalatını en makul fiyatlarla gerçekleştiriyor. Bunlara örnek olarak sauna imalatı konusunda bilinen ve uygulaması yapılan sauna çeşitleri; klasik fin saunası, rus saunası, bio sauna, tuz saunası, infared sauna, açık hava saunaları ve çeşitleri örnek olabilir.

Sauna çeşitleri ele alınacağı zaman tüm sauna çeşitleri için özel ürünleri tedarik etmek gerekiyor ve bu işi zorlaştıran ve sauna maliyetini arttıran bir durumu ortaya çıkarıyor. Ancak sürekli imalat ve seri üretim söz konusu olduğu zaman bu maliyetleri minimuma indirmeyi başarıyoruz ve ortaya çıkan sonuç müşteri memnuniyetini de beraberinde getiriyor. Örnek olarak rus saunası eski rus geleneklerinden biri olması ile tercih sebebi olur. Bildiğiniz kuru sauna imalatındaki verilerin aksine rus saunasında sıcaklık 110 ve 130 dereceler arasına yükselir ve nem oranıda %20-30 aralığında olur. Bu sauna çeşidin de ahşap detayların yanı sıra alışılmışın dışında bazı yöresel olan doğal taşlar kullanılması gerekir. Bu durum da rus saunasını oldukça sert bir suna haline getirir.

Sauna imalatı yaptırma konusunda karar kıldığınız zaman hem maliyet hemde konfor açısından kurduğunuz tüm hayalleri gerçekleştirebilecek alt yapı ve görseli üretmekte zorlanmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Tüm ekibimiz sizlere yardımcı olma konusunda yeterlilik sahibidir. Özellikle ev saunalarına özel projeler ürettiğimizi ve bu projelerin evinizin büyüklüğünden bağımsız olarak çok güzel sonuçlar doğurabileceğini özel tasarımcılarımız sizlere ispatlayacaktır. Evinizde bulunan alanların hangi şekil ve şartlarda sauna imalatı için uygun olduğunu analiz ederek bu analiz sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz ve tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını en açık şekilde küçük ipuçlarıyla birlikte sizlere aktarıyoruz. Bu sayede sizler sauna yeri, konumu, aksesuarları ve diğer tüm ilişkili konularda en doğru kararları verebilecek donanıma sahip oluyorsunuz.

Sauna imalatında kullanılan aksesuarlar tahmin edildiğinden daha fazla önem taşımaktadır. Bazen önemsiz bir detay gibi de görünüyor olduğunu kabul edebiliriz ancak sauna yapımındaki en önemli kaftörlerin bazılarının tamamlayıcısı aksesuarlardır. Ayrıca sauna aksesuarları sıcak terapi esnasında kullanıcının konforu ve deneyimini kaliteli bir hale getiren önemli etkenlerdir. Kovaları, kepçeler, özel aromalı kokular ve yöresel aromalı ürünler, görsel ve dekoratif olarak size kendinizi iyi hissettirecek saatler, havlu askısından tutun da termometreye kadar hepsinin algısal anlamda bir bütünlüğü vardır.

Sonuç olarak sauna imalatı için kolları sıvadığınız da bizler sizlere bir yol gösterici olmayı kabul ediyoruz. Sauna boyutlarında nelere dikkat edilmesi gerektiğini, ideal yüksekliklerin kaç cm olması gerektiğini, tasarlamaya başladığınızda fokuslanmanız gereken noktanın tam olarak hangi stratejik bölge olması gerektiğini sizlerle paylaşıyoruz ve imalat süreci bitene kadar yanınızdayız.

Yorum yaz

Değerli yorumunuz için teşekkürler... Yorumlarınızı çok önemsiyoruz.